Dzień dobry!

Jestem Twoim osobistym doradcą do spraw zakupów dzieł sztuki i unikatowego designu. Pomogę Ci wzbogacić przestrzeń, w której żyjesz, o wysokiej klasy obiekty artystyczne. Współpracuję z najlepszymi architektami w Polsce. Znam osobiście setki artystów i nieustannie obserwuję ich twórczość. Łączę solidne wykształcenie z wrodzonym poczuciem estetyki i doświadczeniem w branży designu i projektowania wnętrz. Lubię rozmawiać z ludźmi i zawsze jestem ciekawa, co się im podoba. O gustach nie dyskutuję. Pomogę Ci, jeśli masz potrzebę otaczania się pięknem na co dzień i szukasz czegoś niepowtarzalnego i wartościowego do swojego domu, biura, restauracji, hotelu.

Zapraszam do współpracy!

sztuka

Zajmuję się szeroko pojętą promocją i popularyzacją sztuki współczesnej. Organizuję wystawy zbiorowe i indywidualne. Przez kilka lat współpracowałam z Artinfo.pl, największą Platformą internetową poświęconą rynkowi sztuki. Pełniłam tam rolę dyrektorki komunikacji i PR oraz organizowałam cykliczne aukcje i wystawy pod hasłem „Art and Design”. Moim najnowszym projektem są odbywające się cyklicznie ogromne wystawy zbiorowe pod hasłem Artshow www.artshowevents.pl (patrz: Wydarzenia). Do udziału w nich wybieram i zapraszam artystów z całej Polski, należących do różnych pokoleń, posługujących się różnymi technikami.

proj. Goszcz Design, foto Yassen Hristov

design

Obok sztuki moją drugą pasją jest szeroko rozumiany
design, czyli sztuka użytkowa. Przez siedem ostatnich
lat regularnie występowałam w „Dzień Dobry TVN”
jako stały ekspert od urządzania wnętrz.
W przeszłości długo pełniłam funkcję szefowej
prestiżowego miesięcznika „Dom & Wnętrze”.
Kierowałam też krajową edycją amerykańskiego
czasopisma „Martha Stewart Living”.
Produkowałam i prowadziłam autorskie programy
na kanale Domo+ (np. „Dom i wnętrze według Ewy
Mierzejewskiej”) oraz tworzyłam w internecie blog
o luksusowych wnętrzach: ewaiwnetrze.pl

wydarzenia

Od 2013 roku zajmuję się organizacją wystaw, eventów
i dużych imprez targowych, takich jak Targi Sztuki Dostępnej (2019-2020) czy kuratorskie  projekty w ramach ogólnopolskich wydarzeń (m.in. „Strefa Designu” na Targach Dom Inteligentny w Krakowie i w Warszawie, wystawy „Cenne, bo polskie” na Targach Warsaw Home). Od 2023 roku organizuję odbywające się cyklicznie 1-2 razy do roku wielkie wystawy pod hasłem Artshow. Do prezentacji swoich prac zapraszam tu kilkuset artystów z całej Polski. Dzięki temu tysiące odwiedzających nas gości ma niepowtarzalną okazję do zakupu dzieła sztuki, bezpośrednich spotkań z artystami, a także do pogłębiania wiedzy o sztuce podczas wykładów i pokazów twórczych na żywo.