ARTSHOW W FABRYCE NORBLINA

6.05.2023

Zapraszam Państwa na Artshow – pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Odbędzie się w dniach 3-4 czerwca, w Fabryce Norblina w Warszawie.

Artshow to miks, jakiego nie było. Połączenie: 1. wielkiej wystawy dzieł sztuki współczesnej z możliwością zakupu, 2. aukcji sztuki, 3. programu wykładów i pokazów prowadzonych przez artystów.

Udział weźmie kilkudziesięciu wybranych i zaproszonych przeze mnie artystów – przedstawicieli różnych stylów i pokoleń, pracujących w różnych technikach i formatach. Kto śledził moje kuratorskie aukcje i wystawy w ciągu ostatnich dwóch lat, ten wie, że zawsze działam według zasady „każdy znajdzie coś dla siebie”.

Projekt Artshow powstawał w mojej głowie przez wiele miesięcy. Może nawet lat? Jest wynikiem doświadczeń, przemyśleń i niezliczonych rozmów, które odbyłam z artystami, kolekcjonerami i początkującymi entuzjastami sztuki.

W moim zamyśle Artshow ma być okazją do bliskiego spotkania twórców i odbiorców. Artystom chcę dać możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich prac. Odbiorcom – zaoferować pomoc w wyborze, zakupach, i przede wszystkim – w poznawaniu świata sztuki. Niech każdy, kto chce, poczuje się tego świata uczestnikiem.

Artshow realizuję z Agnieszką Gruszczyńską-Hyc. Agnieszka tak jak ja jest historyczką sztuki i ekspertką w dziedzinie designu i architektury, i tak jak ja przez wiele lat związana była z mediami. Ostatnio zarządzała już trzema dużymi podmiotami medialnymi jednocześnie, więc o jej wiedzę, doświadczenie i talent organizatorski proszę nawet nie pytać. Jak jest nas dwie, to działamy z napędem atomowym :))

Zachęcam do:

– wejścia na wydarzenie na Facebooku i kliknięcia przycisku „wezmę udział”:
https://www.facebook.com/events/594830095956039/594830102622705/

– obserwowania profili Artshow Events na Facebooku:
https://www.facebook.com/artshow.events/ i na Instagramie: https://www.instagram.com/artshow.events/

W każdym z tych miejsc znajdą Państwo wszystkie informacje związane z wydarzeniem, prezentacje artystów, program wykładów etc. Z góry dziękuję za każdy lajk i każdy komentarz.

Fabryka Norblina, Warszawa